Bağcı Konakları

Bulunduğu Konum Olarak Nerede?

Bağcı Konakları Avrupa yakasında E-5 üzeri Mimar Sinan Büyükçekmece de yükseliyor. Bölgesinin en iyi Alışveriş Merkezlerine ve yapılmakta olan Devlet hastanesine yakınlığıyla ideal bir konuma sahip olan Bağcı Konakları hem sevdiklerinizle daha çok zaman geçirmeniz hemde işinize yakın olabilmeniz için İstanbul’un cazip noktasında her şeyi bir arada bulabileceğiniz bir yaşam alanı içine kuruluyor. Atatürk Havaalanına 20 dakika, Yeni Büyükçekmece Devlet Hastanesi’ne 1 kilometre, Tüyap Fuar Alanına 5 kilometre, Sahil/Yazlık bölgelerine, bir çok özel ve devlet okullarına yakın, E-5 Aymerkez arkası; Yenibosna – Silivri otobüs ve minibüs yolları üzerinde.

Doğal Yaşamın Merkezi

Toplamda 17,983 m² gibi büyük bir arsa alanına sahip olan Bağcı Konakları, 208 daire – 3 ada, 11 bloktan oluşmaktadır. Farklı büyüklükteki daire ve %75 yeşil alanı ile genişliği, ferahlığı sizlere sunduğu gibi modern mimari yapısıyla bulunduğu bölgeye özel bir ambiyans katıyor. Modern yaşamın bütün ihtiyaçlarının göz önüne alındığı projede ortak kullanıma açık alanlar, çocuk oyun alanı, mesire yerleri, yürüyüş yolları, 24 saat güvenlik, açık otopark gibi ayrıntılar ev sahiplerine keyifli ve huzurlu bir yaşam amacıyla düşünülmüştür. Proje içerisinde 2+1 (3 tip), 3+1 (2 tip) ve Dublex (2 tip) daire seçenekleriyle farklı katlarda farklı yaşam tarzlarına hitap ediyor.

Bağcı Konaklarında Sosyal Hayat

Bağcı Konakarlı Mimar Sinan, sunduğu ortak yaşam alanlarıyla aileler ve çocukları için sosyal ve doğal bir yaşamın kapılarını aralıyor. Güvenlik kontrollü site ana girişi ile ulaşılan bloklarda asansör, yangın merdiveni, açık otopark, 24 saat güvenlik ve kamera gözetleme sistemi, acil ve anlık giriş – çıkış kapısı gibi güvenlik ve konforu buluşturan unsurlar mevcut.